SLECHT NIEUWS - Alfa Giulietta TCT

Gestart door bartvks, 16 april 2011, 11:21:47

juriaan

Ergens ben je een enorme bofkont. Er zijn verschillende mensen die hun TCT al in december 2010 tot maart 2011 besteld hebben en deze later geleverd krijgen als jij je TCT met bestelling augustus 2011!
Giulietta 1.4 MA Turbo TCT, Rosso alfa, Pack SP3 met 8C velgen, Pack Premium plus.
BMW 2002 (polaris) 1975 zelfbouwproject met megasquirt injectie
BMW 2002tii (ceylon) 1973 nog in restauratie

driftend

bofkont????? Die gozer doet het er bijna mee, en misschien die toyota rijder ook! Het is gewoon Kut met een grote K dit soort dingen.
Het enige waar ie mee boft is dat ie niks heeft. En ik ben heus niet roomser als de paus, maar je ziet dat je je slaap echt allemaal nodig hebt.
 
Ik heb ook zo'n vriend die trots vertelt dat ie in een ruk naar Spanje is gereden. Nou klasse gast, zeg ik dan. Rust en slaap is belangrijk want voor je het weet rust je zacht.
 
gelukkig is t goed afgelopen:cool:

Xavier

Zo ik heb inmiddels een indicatie gekregen van de leasemaatschappij: 11-11-2011 is de verwachte leverdatum ( het moet niet gekker worden ;-) ) .
Salutazione Cordiale
Ex.1.4 Multiair TCT Distinctive, Rosso Alfa, Pelle Nero Intrecciata, Pack Business, Dashboard in Rosso Alfa, Buitenspiegelkappen in Chroom.

Alfabianco

Bart, heb jij geluk gehad dat de dealer een TCT in bestelling had staan met die opties of heeft de dealer de opties aangepast ofzo?
Rijdt; 1.4 MA TCT - Bianco Ghiaccio - Pack Sport 3 Turbina - Pack Business - Eibach-veren, Savali-uitlaat, privacy glass, volledig leer

yvesart

Citaat van: Xavier;11961Zo ik heb inmiddels een indicatie gekregen van de leasemaatschappij: 11-11-2011 is de verwachte leverdatum ( het moet niet gekker worden ;-) ) .
In Nederlands Brabant heet dat het gekkengetal en -datum (start van de carnavalsperiode welke in febr. of mrt. gevierd wordt ;) ) .. dus succes alvast!
 
@Bart: jammer voor je G en gelukkig heb je zelf niets opgelopen, maar oorzaak is ook wel heeeel dom.. (sorry voor het vingertje ;) ).. Levert dat trouwens geen problemen op bij de verzekering? zelf betalen van de kosten vs. uitbetaling door verz.mij?

Hengel

Citaat van: Xavier;11923 ze moeten die veredelde prius rijders die niet 120 durven van de autostrade weren . maar te weinig slaap is niet verstandig, ik heb op die manier ook mijn allereerste auto om zeep geholpen (ok het was een hyundai-ke, maar toch..)

Ik ben wel benieuwd naar de eerste testen van de TCT... zal wel in september worden...

Inderdaad want er kan wel eens een pittende Giulietta rijder op de cruise control aan komen rijden...:rolleyes:

Maar Bart gelukkig dat jij en de ander niets mankeert.. en nu krijg je toch een TCT.
1.4 TB Multiair TCT Distinctive, Nero, Leder Rood, Pack Business, Pack Sport III, 18" 8c velgen, Brembo remmen.

Blommie62

Goed nieuws !! Ik geloof het zelf nog steeds niet. Zowel van mijn dealer als van de leasemaatschappij heb ik bericht gekregen dat mijn TCT half september wordt geleverd.
Mijn Giulietta TCT heb ik wel al in januari besteld. Het werd dus tijd. Ik moet hierbij wel opmerken dat mijn bestelling meeloopt met de Demo's voor de dealer.
Zal het dan toch nog dit jaar gebeuren!! Misschien dat ze toch niet de volledige productie hebben stilgelegd in augustus. Volgens mij dealer gaat de auto deze of begin volgende week op transport.

Maar goed ==> Eerst zien dan geloven !!!!

Gr,
Rene

3js

Citaat van: Blommie62;12119Goed nieuws !! Ik geloof het zelf nog steeds niet. Zowel van mijn dealer als van de leasemaatschappij heb ik bericht gekregen dat mijn TCT half september wordt geleverd.
Mijn Giulietta TCT heb ik wel al in januari besteld. Het werd dus tijd. Ik moet hierbij wel opmerken dat mijn bestelling meeloopt met de Demo's voor de dealer.
Zal het dan toch nog dit jaar gebeuren!! Misschien dat ze toch niet de volledige productie hebben stilgelegd in augustus. Volgens mij dealer gaat de auto deze of begin volgende week op transport.

Maar goed ==> Eerst zien dan geloven !!!!

Gr,
Rene

Hallo Rene,
Jij dacht ik ga me pas registreren wanneer er pas echt goed nieuws te melden is! Nou en dit noem ik goed nieuws.
Als het waar is moeten we meteen maar een nieuwe discussie opstarten: GOED NIEUWS: Alfa giulietta TCT.
Aan jou de eer of aan degene die het eerst geleverd krijgt.

Scudetto

er zit schot in de zaak dus, eindelijk wat goede berichten.
Forza! - QV Savali - Argento Alfa

Hengel

Mijne is in Juni besteld en wordt November geleverd... en wanneer ik hem krijg hangt van de Leasemeneer af.
1.4 TB Multiair TCT Distinctive, Nero, Leder Rood, Pack Business, Pack Sport III, 18" 8c velgen, Brembo remmen.

bartvks

Citaat van: Alfabianco;11967Bart, heb jij geluk gehad dat de dealer een TCT in bestelling had staan met die opties of heeft de dealer de opties aangepast ofzo?

Euh, neen mijn bestelling van februari was gewoon nog niet geannuleerd :)
Trouwens net bericht gehad... hij zou er uiterlijk op vrijdag 16 september moeten zijn!!! (dan komen de demo's toe voor het introductieweekend)
 
Ondertussen een kleine mito review...
Heb zo'n multiair 105pk gekregen om mij te 'behelpen'...
Fijne wagen stuurt lekker, maar ondergemotoriseerd!!!!! ik mis mijn koppel en turbootje wel...
Qua afwerking valt wel op dat hij een klasse lager staat (gebruikte materialen etc) maar wel een prima wagentje waar niets op aan te merken valt...
 
maar al bij al is het niet "behelpen" met zo'n vervangwagen... :)
 
Bedankt voor het medeleven beste forumgenoten...

suomy

Ja bart dat krijg je als je in slaap valt ;) !

bartvks

Citaat van: suomy;12152Ja bart dat krijg je als je in slaap valt ;) !

T leven is hard hé?

Hengel

Citaat van: 3js;12122Hallo Rene,
Als het waar is moeten we meteen maar een nieuwe discussie opstarten: GOED NIEUWS: Alfa giulietta TCT.
Aan jou de eer of aan degene die het eerst geleverd krijgt.
Ja... jottum hoef nog maar 3 maanden op m'n auto te wachten :)
1.4 TB Multiair TCT Distinctive, Nero, Leder Rood, Pack Business, Pack Sport III, 18" 8c velgen, Brembo remmen.

limone

Vandaag mijn dealer eens aan z'n jas getrokken:

Volgens zijn info: mijn Juultje TCT gaat in de eerste volle week van september in productie.
Dan nog 4 weken voordat hij voor mijn deur staat.
Wordt dus eerste week oktober.

Komt er eindelijk een einde aan al dat wachten... Wachten... Wachten...

Maar..... Eerst zien dan geloven; het blijven Italianen! ;)