!!

Beste gast Alfist,

U bent niet ingelogd op het forum van Club Alfa Romeo, Om te registreren klik hier of log-in

LET OP !!  als gast ziet u ook maar een klein gedeelte van het forum. Als aangemeld lid ziet u ook minder advertenties.

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

*

Rammy
4

  • Type Alfa: Giulietta
  • *
    - Startende Alfist
Tikkend geluid Guiletta bij wielkast
« Gepost op: 22 mei 2025, 21:31:29 »
Wie weet wat een tikkend geluid kan zijn aan de rechterzijde bij de wielkast van een Guiletta. Het is enkel waarneembaar bij lage snelheid 20/40 km/u ook op asfalt. Bij wat meer toeren is het weg evenzo als ik rem.
Het is er niet altijd. Heel vreemd en lastig nu te duiden bij garage. Ga er wel naar toe binnenkort maar wellicht iemand mee bekend.
Heb auto net er zit ca.100000 km op teller.

Update : bleek toch klein steentje te zijn dat tussen ankerplaat en remschijf zat. Garage heeft deze verwijderd, alles weer ok nu.
Giulietta 1.4 Savali
159
*

Taeke
551

  • Type Alfa: Giulietta 1.4 ma sportiva
  • *****
    - Super Alfist
Re: Bonkend/ tikkend geluit
« Reactie #1 Gepost op: 22 mei 2025, 21:35:56 »
Je zou eens kunnen controleren of er speling zit op de torsie stang en evt de koppelstangen.
*

DanaBanana
1.088

  • *****
    - Super Alfist
Re: Bonkend/ tikkend geluid Guiletta
« Reactie #2 Gepost op: 22 mei 2025, 22:42:31 »
Als je het alleen hoort met een passagier, zou ik beginnen met kijken of het niet komt vanuit de passagiersstoel, het frame daarvan of de bevestiging daarvan.