Club Alfa Romeo
Alfa Romeo Types => De Alfa Giulietta club => Topic gestart door: Phaseshifter op 23 februari 2014, 18:07:25
-
Ik had bij mijn oude (2001 / 160K) 147 vlak voor ik 'm in ging ruilen, alle stabilisatie stangen laten vernieuwen i.v.m. rammelen als je over een klinkerweg reed, dan leek het wel of de onder-trein er los onder lag. Uiteindelijk was ie zo als nieuw.
Nu heb ik sinds een maand de Giulietta en die begint NU al te rammelen bij 22k, wat is jullie ervaring hiermee? en hoe opgelost? :sign0085:
-
Hi,
ik had ook last van gerammel bij ca 30dkm. ze hebben mijn stabilisatorstangen vervangen en het was opgelost. zat uiteraard in garantie periode
-
Alfa dealer heeft 2 nieuwe voorschokbrekers gemonteerd en een "schokbreker lagerplaat??"
Het rammelt nu een heel stuk minder moet ik zeggen, maar aan de achterzijde hoor ik toch nog wat. :017:
-
De PirelliZero Rosso die rechts achter zat heeft zo'n 6 mm hoogteslag :lol_hitting: De dealer gaat meedenken in een oplossing, maar ik kies niet meer voor Pirelli's. Slechte ervaringen mee gehad tot nu toe. Zit toch te denken aan 4 nieuwe Nokians
-
Die schokbreker lagerplaat is volgens mij de veerschotel. Heb ik al nog gelezen.
-
Veerschotel is gewoon 1 met je schokbreker. Ze zullen de toplager wel bedoelen.
-
Dealer heeft alles minutieus onderzocht, maar kan nu alleen maar het onderstaande concluderen:
1- dat de zomervelgen (i.o.v. de dealer zelf) bij een velgenbedrijf antraciet
zwart gespoten zijn, en deze niet op de pasvlakken en conische rand schoongeslepen hebben
2 - hierdoor de velgen niet centraal op de wielasflens kunnen hebben gezeten
3 - dat bij de indertijd gemonteerde nieuwe banden op zo'n passing niet direct een trilling hoeft door te geven
4 - het vervolgens na wisseling van winterbanden bij 70km/h lijkt of de achterlagers versleten zijn, maar boven de 90km/h weer in orde :-[
5 - dat de banden ook nog wat langer dan 2 mnd. in de showroom op <2 bar stilgestaan hebben
6 - bij het wisselen van de winter naar zomervelgen de voorbanden naar achter verhuizen en zo anders op de assen kunnen centreren
Dealer heeft zijn stinkende best gedaan en o.a. alle wielpasvlakken geslepen, asflenzen gereinigd (zat ook veel lak op afgedrukt) wielen gebalanceerd, van achter naar voren verwisseld en uiteindelijk bij monteren van mijn wintervelgset/banden moeten concluderen dat de zomer-"zero's" al te ver vervormd zijn om nog te gebruiken en heeft aangeboden om nieuwe banden te gaan monteren........ grateloos! :great: en ik heb aangeven GEEN Pirelli's meer te wensen.
Dus volgende week woensdag hoop ik met een trillingen en rammelvrije Juul rond te mogen rijden!
wordt vervolgd..
-
Dealer heeft vandaag 4 nieuwe Conti-sport banden gemonteerd en uitgebalanceerd op mijn 8C velgen en op de Titanium-Turbina's zitten nu de Dunlop winterbanden gemonteerd.
Proefgereden: wat een verademing zeg, zo hoort de Juul te rijden!
Niet meer trillen en ramelen, zo hoort het te zijn :97:
Dealer heeft zijn verantwoording genomen en alles onder garantie opgelost!
-
dikke pluim voor de dealer dus
-
nee, geen pluim, maar een warme douche! :cheer:
-
nee, geen pluim, maar een warme douche! :cheer:
Toch even bellen met Antoinette Herzenberg? ;D
-
>:D it is back!
"Ze" rammelt weer als voorheen (nu 46k op de klok)
Vandaag heeft de dealer gezocht maar niets gevonden, nieuwe afspraak met leenauto maken is het voorstel.
Wel 2 voorbanden vernieuwd en een olie-beurtje laten doen voor alle zekerheid.
men heeft aangegeven dat het niet de schokbrekers zijn, dus gaat men verder spitten.
Wie van jullie heeft de rammel-ervaring met Juul al mee mogen maken?
Graag je reactie + de oplossing en km-stand erbij vermelden.