!!

Beste gast Alfist,

U bent niet ingelogd op het forum van Club Alfa Romeo, Om te registreren klik hier of log-in

LET OP !!  als gast ziet u ook maar een klein gedeelte van het forum. Als aangemeld lid ziet u ook minder advertenties.

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

*

DanielH92
2.550

  • Type Alfa: Giulietta QV TCT
  • *****
    Moderatore - Super Alfist
Re: Bumper Giulia QV laat op hoek los
« Reactie #15 Gepost op: 24 juni 2026, 19:38:09 »
Een sterkere clip met de juiste lijm monteren is sterker dan een bumper met hetzelfde zwakke punt. Maar jouw auto, jouw keuze. Hoop dat je geen kleurverschil gaat zien na het spuitwerk, succes!
*

Rinja
17

  • Type Alfa: Giulia Q4 Veloce Squadra
  • *
    - Startende Alfist
Re: Bumper Giulia QV laat op hoek los
« Reactie #16 Gepost op: 25 juni 2026, 08:49:37 »
Auto gaat naar een erkend en in het Noorden gerenomeerd schadeherstelbedrijf. Ik ga er vanuit dat er geen kleurverschil ontstaat. Daarvoor staat deze schadehersteller hoog aangeschreven.
Nu de meeste reacties over de clips gaan; kun je die bij montage van een nieuwe bumper ook plaatsen? Nogmaals; de bumper is niet alleen los op de clip, maar de bevestiging onderaan is ook afgebroken. Dat zou je opnieuw moeten opbouwen. Dat kan ik niet zelf, daar ben ik te onhandig en ongeduldig voor.