!!
U bent niet ingelogd op het forum van Club Alfa Romeo, Om te registreren klik hier of log-inLET OP !! als gast ziet u ook maar een klein gedeelte van het forum. Als aangemeld lid ziet u ook minder advertenties.
0 leden en 4 gasten bekijken dit topic.
ik ben benieuwd naar de foto's (ook graag zonder wiel). Zou je een foto willen plaatsen van de remklauw met busjes in gemonteerde toestand?Ik ben ook benieuwd of je verschil in remgevoel en remvermogen ervaart. Al kan de keuze in remblok en schijf ook een groot verschil maken.
Ziet er goed uit! Je schrijft dat je al een paar noodstops hebt gemaakt, maar je moet de boel toch eerst altijd rustig inremmen? Of hoeft dat bij deze blokken niet?
Bij lage snelheden piept het niet, ik heb wel de "haakjes" op de blokken ingevet met Liqui Moly Anti Piep pasta.De maten van de bussen zijn als je 305 schijven hebt: lengte 27mm diameter 25mm en gat 12mm