Club Alfa Romeo
CAR Marktplaats => Te koop => Topic gestart door: Krukas op 20 juli 2026, 13:38:50
-
Bij deze bied ik mijn Alfa Romeo Giulietta uit 2010 te koop aan als projectauto. Omdat ik inmiddels op zoek ben naar een andere auto, heb ik besloten deze niet meer te laten repareren.
De auto heeft een motorprobleem waardoor hij stationair slecht loopt. Volgens de garage komt er olie op een cilinder/zuiger. Mogelijke oorzaken zijn een versleten zuigerveer of een defecte klepseal. Een reparatie kan best wat gaan kosten en biedt helaas geen garantie dat het probleem volledig is opgelost.
Om vervuiling als oorzaak uit te sluiten is er een reinigend middel aan de motorolie toegevoegd, maar dit heeft helaas niet geholpen.
Verder is de auto altijd goed bevallen. In de tijd dat ik hem heb gehad zijn er eigenlijk weinig problemen geweest. Het enige punt was de kabelboom naar de achterklep. Op een gegeven moment werkten de achterklepvergrendeling, verlichting en achterruitwisser niet goed. Inmiddels werkt alles weer, behalve de achterruitwisser.
Wat gegevens over de auto:
Auto: Alfa Romeo Giulietta
Kleur: Wit
Bouwjaar: 2010
Kenteken: 26-LZD-1
Kilometers: 108.000 km
APK: Loopt tot 20 augustus 2026
Prijs: Wat een gek er voor geeft
Locatie: Barneveld
De auto staat momenteel bij de garage en daarom heb ik helaas maar één (oudere) foto beschikbaar. Bij interesse kan ik natuurlijk wat extra foto's aanleveren.
Stuur gerust een bericht bij vragen of een serieus bod.
Met vriendelijke groet,
Erik