Alfa Romeo en de toekomst

Gestart door frankie, 17 november 2012, 08:26:08

Lucas

Ik ben het eens met ROBIN, van C segmentes SW's maken vind ik meer voor de fransen en de duitses...
Maar... ze verkopen als de beste. Kijk maar naar de cijfers van de Megane over 2012.. Groot gedeelte van die verkopen zijn SW... Er is dus vraag naar.

damitch300

En meer inkomst bij Alfa betekent meer modellen!
Ik zeg doen!

Lucas

#62
Oud nieuws en de helft zal wel niet meer up-to-date zijn:

Alfa Romeo
• Er komt een nieuwe MiTo, nu met vier deuren op het iets grotere B-Wide platform.
• De 4C Coupé en 4C Spider komen allebei. De dichte versie debuteert al volgend jaar, de Spider in 2014.
• Er komt een kleine Crossover in 2014. Deze zal in Amerika gebouwd worden en gelijkenissen vertonen met de toekomstige Fiat crossover en Jeep Patriot.
• In 2014 volgt de tweede generatie van de Giulietta.
• De langverwachte Giulia en Giulia Sportwagon zullen in 2014 dan eindelijk komen. Er schijnt zelfs gedacht te worden aan een coupé.
• De Spider die op het platform van de Mazda MX-5 gebouwd zal worden verschijnt in 2015 nadat hij eind 2014 gepresenteerd zal worden.


(autoitalia.nl, 4 juni 2012)

Ah, een nieuwere verwachting:
http://www.autoitalia.nl/alfa-romeo-gaat-zonnige-toekomst-tegemoet/

En dan nog even dit, opvolger 166 eerder dan Giulia?
http://www.autoitalia.nl/opvolger-alfa-romeo-166-wellicht-nog-eerder-dan-giulia/

damitch300


Ik vind die dubbele uitlaat in het midden wel vet.
Maar ik vraag mij af of het wel zo praktisch is met trekhaak?
Focus ST heeft hetzelfde probleem haha

Tomba

Je gaat toch niet op een Giulietta GTA een trekhaak monteren?
Je wilt daarachter toch geen caravan of wat anders zien hangen als je 200km/u op de weg rijdt?

damitch300

Citaat van: Tomba op 20 januari 2013, 20:52:39
Je gaat toch niet op een Giulietta GTA een trekhaak monteren?
Je wilt daarachter toch geen caravan of wat anders zien hangen als je 200km/u op de weg rijdt?

Ja echtwel!
Hoe cool zouden de andere weggebruikers het vinden als je 200kmh rijd met een caravan!

Harold


corsa54

Trekhaak??????????
Achter een Alfa hang je geen karratje!! ;D ;D

Giovanni

Nix mooier dan een Alfa met een beetje power waar een dikke boot of caravan achter hangt. Bij elk stoplicht, bij elke tolpoort, bij elke inhaalaktie op de snelweg, maak je iedereen he-le-maal gek  :D :D :D

Ofwel, ik ben zo'n malloot die ooit eens 1200kg caravan achter een 156 V6 hing. Het autootje speelt ermee alsof het een vouwwagentje is. Neem de E35/A9 thv Como, je sleurt zo hard omhoog dat vele boodschappenkarretjes je niet eens bij kunnen houden. Zelfs in de buurt van Keulen kreeg ik bij een tankstop nog de vraag wat er in vredesnaam voor motortje in die Alfa lag.........


Maargoed, dat is alweer 8 jaar geleden, en ik heb het nooit weer in mijn kop gehaald om zo'n sleurhut achter de auto te hangen. Daar hebben ze hotels en/of tentjes voor uitgevonden. 110km/u rijden met een brandstofverbruik van 20ltr per 100km is niet leuk als je weet dat je met dat verbruik ook fun kan hebben tussen de 220 en 245km/u  :p

damitch300

Mijn vader had een 166. In Duitsland heb je een camping genaamd warsberg.
We hadden toen nog een grote caravan en trok hem omhoog alsof er niks achter hing.
Onderweg zag je nog een hyundai en wat andere auto's die hun caravan afkoppelde om met de tractor meegesleurd te worden.
Was wel leuk.

Jetronic

Met men overleden 156 2.4 moest ik ook regelmatig in de spiegel kijken of de aanhanger nog wel volgde...  ben zo een paar keer motoren en versnellingsbakken gaan opladen in de schotse highlands...  25% stijgingspercentage, ben je daar wel zeker van?

corsa54

Voor degene, die vandaag RTL Autowereld hebben gemist....(nou ja veel heb je niet gemist, want het was weer wat magertjes). Het had een behoorlijk Alfa Romeo gehalte. Aanstaande zaterdag om 11:30 wordt het herhaald op RTL4.
Nico Aaldering had een werkelijk waanzinnig mooie Alfa 1900 CSS Superleggera uit het beste bouwjaar van de vorige eeuw (1954  ;)) onder handen. Bietje olieverbruik, maar verder een schitterend ding!
Het met nogal wat bombarie aangekondigde item over "groot nieuws over de toekomst van Alfa Romeo" was wel heel erg dun. Een wat overenthousiast verhaal van de directeur van Alfa Romeo, dat ze "de wereld gaan veroveren" te beginnen in Dubai ( ::)?) en uiteindelijk Amerika.... De 4C werd even genoemd, maar geen woord over de Giulia of grote "Quatroporte"
Positief signaal was in ieder geval –althans, dat proefde ik uit het betoog van de Alfa Romeo man-, dat trui Sergio Marchionne vooralsnog niet van plan is om de stekker uit Alfa Romeo te trekken.
Als gezegd een beetje RTL-dunnetjes, maar iedere keer, als de scudetto prominent op de TV in beeld komt, wordt je gewoon een beetje blij. Toch? :-*


Harold

De link werkt niet..

Maar ik vermoed zo dat er een planning van Alfa romeo in de link te vinden is... (weer 1)

corsa54

Heb ik gemerkt........ Maar inmiddels heeft Frank - die wel verstand van computers heeft- de info in een ander draadje gezet :-[