Club Alfa Romeo

Alfa Romeo Types => De Giulia / Stelvio Club => Topic gestart door: Dalondo op 30 augustus 2025, 08:48:05

Titel: Dingetje gehad op vakantie
Bericht door: Dalondo op 30 augustus 2025, 08:48:05
Ik post em hier ook effe, in Algemeen waren er geen reacties. @Moderator, indien niet gepast, verwijderen maar

Citaat van: Dalondo op 20 augustus 2025, 08:43:32
Sinds gisteren terug, 5000km op de klok gezet. Wat een heerlijke wagen om mee te reizen. Zelfs na 4u aan een stuk te rijden geen zitproblemen voor mij of mijn vrouw. We zijn tot Milaan gegaan, 2 nachtjes daar, door naar Calabria. Op de terugweg hetzelfde, telkens een rit van 10 tot 12u, de laatste stint naar huis vanuit Milaan hebben we in 8u kunnen doen, weinig verkeer gisteren. Maar ik benadruk; wat een fijne auto, hij doet alles wat moet, wanneer het moet. Alfa museum meegepikt, door de kleinste wegjes in de oude dorpjes gereden (veel bekijks) bochtige wegjes, rechte stukken, temperaturen tot 40 graden. Op de heenweg hebben we de Gotthardpass genomen, PRACHTIG! En hoe mooi is Europa toch, we hebben onze ogen uitgekeken vanaf een paar 100km tot helemaal in het zuiden.

1 hickup was er overigens wel, in Milaan viel ineens Easy Entry uit. Leek me niet echt een probleem want wilde deze toch uitzetten. Alleen bleek er meer aan de hand, cruise control deed het ook niet meer! Paar 100km gereden, gestopt om te tanken en alles deed het weer. Ik heb ergens eens iets gelezen hierover maar weet niet meer waar, wie weet waar ik naar moet kijken?
Titel: Re: Dingetje gehad op vakantie
Bericht door: Robert69 op 30 augustus 2025, 19:44:10
Klinkt als tijd om een paar relais te vervangen bij het rechter voorwiel. Maar je weet het pas zeker als je er een garage even naar laat kijken en de boel laat uitlezen.
Titel: Re: Dingetje gehad op vakantie
Bericht door: Dalondo op 6 september 2025, 09:37:16
We zaten 's avonds in de tuin en de auto stond op een paar meter afstand, regelmatig hoorde ik ook relais of iets dergelijks nog klikken. Ook na een half uur of meer dat de auto al stil stond.