!!
U bent niet ingelogd op het forum van Club Alfa Romeo, Om te registreren klik hier of log-inLET OP !! als gast ziet u ook maar een klein gedeelte van het forum. Als aangemeld lid ziet u ook minder advertenties.
0 leden en 4 gasten bekijken dit topic.
Bij mij was de plastic houder verwijderd en de (echte) plaat dus iets gebogen om de contour van de bumper te volgen.Gedaan door dealer, ook door parkeersensoren probleem.Nu heb ik 1) mooi aansluitend iets 2) geen probleem met sensor 3) geen probleem met evt controle**of mag buigen van de plaat ook niet?
pas het sleep oog dopje er niet in
Hoe dacht je dan dat de kentekenplaat bevestigd zat? Ik heb ook laat van die gaten, maar gelukkig zijn het er maar twee. (De andere heb ik laten vullen dat de bumper gespoten werd).Bij mij zit de sticker er ook niet perfect op. Ik ben zelf nogal een pietje-precies. In mijn bumper zit een uitsparing voor de Italiaanse kentekenplaten. De sticker is nét een centimeter groter waardoor deze aan beide kanten een randje er overheen valt. Van een afstand valt het (gelukkig) minder op.