Achterklep Giulietta

Gestart door R.Peeters, 24 december 2022, 14:04:11

modellisimo Amico del Club

Heb ik ook bij beide Giulietta's gehad, de knop is een slecht ontwerp. Er komt vuil in dat op de achterklep slaat tijdens rijden met nat vies weer en de knop zit vervolgens muurvast.
Zelf heb ik de knop laatst gedemonteerd, het borgclipje achterop verwijderd en de knop uit elkaar gehaald. Alles schoongemaakt en een aantal gaatjes waarin wat pinnetjes als geleiding doorheen bewegen wat groter geboord.
Dit heeft behoorlijk geholpen, de knop zit nu bijna nooit meer vast. Zal eens kijken of ik er nog foto's van kan vinden.

Edit: gevonden. Het clipje rood omcirkeld kan je van het zwarte gedeelte afhalen. Door de weerhaakjes in de groen omcirkelde gaatjes in te knijpen kun je vervolgens het drukgedeelte uit z'n behuizing halen om dit schoon te maken.

Heb het net ook schoongemaak bij mijn logo. Was niet voldoende. Heb het grote gat in het midden ook groter gemaakt. De knop wetkt weer. Was een hele goede tip. Bedankt.

modellisimo Amico del Club

Kijk pagina 2 voor de afbeelding. 1e deel tekst heb ik hieruit gekopieerd. Mooie handleiding. Enige is dat ik de grote gat ook iets groter heb gemaakt. Scheelt weer geld.