IOS 9.2 iphone 6 problemen met Blue & me (hulp nodig)

Gestart door Fritsie, 22 december 2015, 17:19:45

Fritsie

Ik heb een giulietta waarin ik het systeem blue & me (versie 5.6) heb.

Sinds de update van mijn iphone 6 naar ios 9.2 laat mijn telefoon zien dat hij wel verbonden is met blue & me maar blue & me laat dit niet zien. Daardoor kan ik mijn telefoon niet meer draadloos gebruiken over blue & me.

Ik heb zelf mijn iphone gereset, ook de blue & me heb ik gebruiker gewist en een nieuwe gebruiker aangemaakt. De eerste paar minuten hebben ze dan ook wel contact met elkaar maar daarna springt hij op 'Trip' en ziet blue & me mijn iphone niet meer. Met mijn oude iphone 5 met ios 9.1 werkt het nog wel prima. Ik heb ook nog contact gehad met Alfa Romeo hulpdienst en die konden me niet veel verder helpen dan enkel aan te geven dat blue & me de iphone 6 niet ondersteunt.

Weet iemand hier de oplossing voor?
Alfa Romeo Giulia 2.0 T Super 280pk AT

Stiggy

Ik kan je niet echt verder helpen, maar wel aangeven dat ik een iPhone 6s met iOS 9.2 heb en dat deze ook met deze iOS versie prima samenwerkt met Blue & Me. Dat de 6 niet ondersteund wordt lijkt me sterk, misschien staat hij niet op een of ander lijstje met geteste toestellen maar er zou geen reden moeten zijn dat deze het ineens niet meer doet.

Fritsie

Ik ben naar de dealer gegaan en zij gaven aan dat het niet mogelijk is om het telefoonboek te copieren als je te veel contacten in je telefoonboek hebt staan (sommige met foto's) en dat je dus 'nee' moet zeggen bij de vraag of je telefoonboek gekopieerd moet worden van je telefoon naar de auto.

Het leek me erg raar aangezien dit jaren wel en blijkbaar nu ineens niet meer. Opnieuw gebruiker aangemaakt in de bleu & me en toen niet het telefoonboek gekopieerd en warempel, hij doet het weer goed. Erg raar dit maar het is hier min of meer opgelost. Als ik nu iemand wil bellen moet ik dat wel helaas  met de telefoon doen, het gesprek gaan dan over de speakers. Uiteraard kan ik wel weer gebeld worden via bleu & me.

Dus voor de mensen die tegen het zelfde probleem aanlopen, je gegevens uit bleu & me verwijderen, daarna nieuwe gebruiker aanmaken waarbij je het telefoonboek niet kopieert. Misschien helpt het ook om gebruikers te verwijderen en foto's die daarbij zitten. Dat heb ik nog niet geprobeerd.
Alfa Romeo Giulia 2.0 T Super 280pk AT