https://link.marktplaats.nl/m1925765388
Misschien een mooi project. Ziet er op de foto's nog goed uit.
Citaat van: Posthumus op 4 januari 2023, 21:15:09
https://link.marktplaats.nl/m1925765388
Misschien een mooi project. Ziet er op de foto's nog goed uit.
Mooi ding! Maar wat zou hier aan de hand kunnen zijn?
Lijkt inderdaad een mooi ding. Heeft een tijd bij Valk te koop gestaan, destijds had ie 123k gelopen.
https://www.autocentrumvalk.nl/galerij/?car=53
Maar goed, als een autobedrijf er zelf niet uit komt en de auto dan maar voor een dumpprijs aanbiedt lijkt me dat geen goed voorteken. Staat ook al een halfjaar op naam, dus ze hebben er genoeg tijd voor gehad om de oorzaak te vinden lijkt me.
En wat wordt ermee bedoeld dat de motor na het "plaatsen" niet aan wil slaan? Is de motor dan vervangen?
Een motor die niet start kan zo veel redenen hebben... Als we er van uit gaan dat het bedrijf het zelf wel had opgelost als het te fixen was zonder het blok weer uit mekaar te trekken zal het wel niet iets simpels zijn als lagers oid.
Ik zou er zelf niet van op kijken als hij niet goed op tijd stond en de kleppen/cilinderkoppen/drijfstang aan flarden is of als de kop/blok niet meer vlak is. Misschien water schade/interne roest als het blok buiten in de regen heeft gestaan?
Dop 10 in de verbrandingskamer laten liggen?
Kunnen we als club hem niet kopen en in onderdelen verkopen? Ik heb interesse in het lederen interieur.