Te koop. Uit mijn Giulietta veloce van 2016I. Ik heb een anderen radio ingebouwd, dus deze heb ik over. In prima staat met cd en bluetooth maar geen navi. Ophalen in Delft of versturen op eigen risico.
(https://i.ibb.co/F6vt8qc/IMG-3362.jpg) (https://ibb.co/jhKF3Zq)
(https://i.ibb.co/2FYpygj/IMG-3363.jpg) (https://ibb.co/nw8KbzD)
is er iemand die weet of deze radio geintegreerde Android auto en carplay heeft?
deze heeft de button apps en die had dat toch?
heb nuzelf de radio met de button MORE
, die heeft zowieso de ENG MODULE nodig voor Android auto erop te krijgen
Dit is de radio met het kleine scherm (5" ipv 6,5"), daar werkt een ENG module niet op. Zover ik weet heeft de Giulietta met geen enkele radio Android Auto gehad, ook niet met de Apps knop.
Wat is de vraagprijs?
Zoek nog een radio, want mijne geeft al geruime tijd geen geluid meer. Al denk ik dat het aan mijn versterker ( bose ) ligt.
Citaat van: DanielH92 op 13 december 2023, 22:58:06
Dit is de radio met het kleine scherm (5" ipv 6,5"), daar werkt een ENG module niet op. Zover ik weet heeft de Giulietta met geen enkele radio Android Auto gehad, ook niet met de Apps knop.
Behalve de laatste bouwjaren die optioneel met een 7" Alpine-unit konden worden uitgevoerd. Maar die zie je niet vaak.
Citaat van: brinkerik op 13 december 2023, 23:56:15
Wat is de vraagprijs?
Zoek nog een radio, want mijne geeft al geruime tijd geen geluid meer. Al denk ik dat het aan mijn versterker ( bose ) ligt.
Erik, van Italiaanse fora weet ik dat de switch van 5" naar een 6,5"-unit problemen geeft, o.a. met de tijdsynchronisatie. Kan dus maar zo zijn dat een downgrade ook problemen met zich meebrengt. Ik denk inderdaad dat jouw probleem in de Bose-unit zit. De Uconnect-systemen gaan eigenlijk nooit stuk; in elk geval heb ik er op welk forum dan ook nooit iets over gelezen.
Mocht je op de gok componenten gaan vervangen dan zou ik inderdaad eerder de Bose versterker vervangen dan de head unit.
Citaat van: brinkerik op 13 december 2023, 23:56:15
Wat is de vraagprijs?
@brinkerik (https://www.clubalfaromeo.nl/forum/index.php?action=profile;u=1018) Sorry je bericht even gemist. Voor 50 euro wil ik hem verkopen
Ik ga mijn `storing` toch anders aanvliegen. Toch bedankt voor je reactie.
@GT1986 (https://www.clubalfaromeo.nl/forum/index.php?action=profile;u=3533) , als ik het dus goed begrijp is het mogelijk om de 5" versie te vervangen met de 6,5" versie die in de meeste Giulietta's zitten. Heb een mooie qv op het oog uit 2015 maar die heeft het kleine schermpje, dat vind ik echt een zware afknapper. Als voor mij duidelijk is dat je gewoon op internet een 6,5 versie kunt kopen en installeren ipv de 5" zou dat al een overweging zijn in de aankoop. En ik zou ook niet een aftermarket scherm er in zetten.
Ja dat is mogelijk, maar de 5"-unit heeft geen navigatie. Er moet dus een GPS-kabel worden gelegd en ik sluit niet uit dat de antennevoet moet worden vervangen. Ook weet ik dat bijv. de tijdsweergave problemen kan geven na een dergelijke wissel. Het is dus niet plug&play en ook is er na montage een proxy-alignment nodig.
Vergis je bovendien niet in de kosten, er wordt zo € 500 voor zo'n unit gevraagd.
In NL geleverde QV's & Veloces hadden af-fabriek de 6.5"-unit, maar bij imports is dat niet altijd het geval.
@GT1986 (https://www.clubalfaromeo.nl/forum/index.php?action=profile;u=3533) bedankt voor je reactie!
Wat een onzin, zelf net de 5 inch vervangen door de 6,5 inch met navi.
universele gps er aan gezet en onder het dashbord gedaan is zelfs een mooi plekje voor direct onder het dashboard achter de radio.
Heb hem zelfs nog niet eens ingelezen , maar doet t al prima, ook navi geen probleem.
Citaat van: Knegt op 11 februari 2024, 15:22:22
Wat een onzin
Kun je dat ook wat vriendelijker formuleren? Ik probeer hier met de beste bedoelingen andere forumleden te helpen...
Kan goed zijn dat het tijdsprobleem afhankelijk is van de geïnstalleerde firmware-versie, maar ik heb dit probleem meermaals terug zien komen op Italiaanse fora over de Uconnect.
@Knegt (https://www.clubalfaromeo.nl/forum/index.php?action=profile;u=4959) heb je toevallig een linkje voor de producten die jij aangeschaft hebt hier voor? En mocht dat niet meer beschikbaar zijn, hoe veel kostte dat?